شستشوی پوست خشک و حساس
15 مرداد 1397 ۰ دیدگاه

۵ راه برای شستشوی پوست خشک و حساس

شستشوی پوست خشک و حساس به طور روزانه باعث حذف عوامل مزاحم و اضافی مثل چربی اضافه، آرایش و آلودگی از سطح منافذ و شفافیت پوست می‎شود. از این رو محصولات شستشوی صورت از لوازم و تجهیزات اصلی و مورد نیاز هر کسی میباشد. اولین قدم شناسایی نوع پوستتان و محصولات متناسب با پوست شماست. اگر پوست حساسی دارید باید این کار با دقت بیشتری انجام شود.

شوینده‎های آب رسان

شوینده‎های حاوی سرامیدهای ضروری و هیالورونیک اسید برای شستشوی صبح و شب مناسب می‎باشند. اگر پوستتان بیش از حد خشک و دهیدراته باشد باید شستشو را با دقت بیشتری انجام دهید. با شستشوی پوست، شما چربی‎های پوست را خارج می‎کنید؛ پس با انتخاب شوینده‎های ملایم‎تر نسبت به افراد دارای پوست معمولی یا چرب می‎توانید همراه با شستشو میزانی آب‎رسانی به پوست انجام دهید و چربی های سطحی را به طور کامل حذف نکنید.

میسلار واترها

میسلار واترهای دارای نیاسین امید(ضد التهاب و ارام کننده پوست )و هیالورونیک اسید (حفظ رطوبت پوست)و ۳ سرامید ضروری ،پاکسازی راحت و بدون تحریکی روی پوست انجام می‎دهند. املاح و ترکیبات موجود در میسلار واترها نتیجه‎ای عالی و ایده‎آل برای پوست‎های خشک و حساس به ارمغان می‎آورد.

صابون‎های شستشوی صورت

صابون‎های معمولی برای پوست صورت آسیب رسان و خشک کننده‎اند. حتی افراد دارای پوست چرب بعد از شستشوی صورت با صابون احساس گشیدگی روی سطح پوستشان دارند و این نشانه خوبی نیست!  از صابون‎های مناسب شستشوی پوست صورت خشک و حساس که حاوی روغن‎های طبیعی و مواد مرطوب کننده‎اند استفاده شود. در مورد انتخاب این نوع صابون‎ها به محتویات تشکیل دهنده دقت شود. راه بهتر مشورت با پزشک پوستتان یا مشاوران داروخانه‎هاست.

شستشوی پوست خشک و حساس
پدهای آرایش پاک کن

پدهای آرایشی برای پاک کردن آلودگی‎ها و آرایش از سطح پوست گزینه‎ای سریع و قابل استفاده‎اند. ولی هیچ موقع جایگزینی کامل برای شستشوی صورت نیستند. در موارد خاص که دسترسی به آب و امکان شستشو نباشد استفاده از پدهای آرایش پاک کن به همراه میسلار واتر ها، مخصوصا میسلار واترهای دو فاز دارای یک فاز روغنی کمک کننده است. بعضی پدها بافتی زبر و آسیب رسان و خشک دارند، از پدهای پنبه‎ای که بافتی نرم و یکنواخت دارند مصرف کنید.

براش ابریشمی کیوت اسکین

استفاده از فیس براش کیوت اسکین برای شستشوی کامل روی پوست به همه افراد با انواع پوست پیشنهاد می‎شود. اگر پوست خشک و حساسی دارید ،بهترین پیشنهاد برای شما استفاده از براش ابریشمی (مناسب دستگاه های  CIH-F801/CIH-F802/CIH-F803 ) می‎باشد. براش ابریشمی برای شستشوی روزانه شما گزینه بسیار مناسبی است. در نهایت از هر روشی برای پاکسازی پوستتان استفاده می‎کنید ،استفاده از کرم آبرسان و مرطوب کننده بعد از پاکسازی فراموش نشود!

برای مشاهده محصولات و فیس براش ها اینجا کلیک کنید.

15 مرداد 1397 ۰ دیدگاه
اشتراک گذاری

دیدگاه کاربران

مرا از نوشته‌های تازه با رایانامه آگاه کن.