فیس براش چرخشی

پوست صورت شما هر نوعی که باشد با مراقبت و پاکسازی روزانه نیاز دارد. شستن پوست تنها با دست نمی تواند سطح آن را از همه آلودگی پاک و تمیز کند، اگر پوست به خوبی تمیز نشود باعث کدر شدن، جوش زیر پوستی و پیری زودرس میشود.استفاده از فیس براش برای شستشوی روزانه یکی از بهترین و موثر ترین روشهای پاکسازی پوست در خانه می باشد.
فیس براش کیوت اسکین دراری دو نوع چرخشی و لرزشی می باشد

در این مدل براش، دستگاه به صورت دورانی دور یک محور کوچک می چرخد. و تار موهای بسیار نرم و نازک براش به طور کاملا یکنواخت به کل سطح پوست دسترسی پیدا کرده و آن را تمیز می‌کند.
فیس براش چرخشی در  دو مدل باطری دار و شارژی موجود  می‌باشد. که هر دو مدل با توجه به نیاز مصرف کننده  انواع مختلف براش موجود را دارا می باشند. تنوع براش در دستگاه‌های چرخشی بسیار مهم است زیرا با توجه به نوع پوست باید براش مناسب را انتخاب کرد. بهترین ترکیب براش برای نوع چرخشی براش نرم روزانه برای پوست های حساس، براش پوست های چرب و جوش دار و براش لایه بردار برای استفاده هفتگی می باشد.
نکته بسیار مهم در استفاده صحیح از فیس براش چرخشی روش حرکت براش بر روی پوست می باشد هنگام استفاده باید دست را به آرامی و بدون فشار اضافه در نواحی مختلف پوست حرکت داد و از فشار اضافه خودداری کرد چرا که ممکن است باعث قرمزی پوست گردد.
پیشنهاد می‌کنیم قبل از خرید، با کارشناسان ما در کیوت اسکین تماس بگیرید تا به شما در انتخاب دستگاه مناسب کمک کنند. همچنین می‌توانید در مورد نحوه کار فیس براش‌ها از همکاران ما راهنمایی بگیرید.