17 شهریور 1397 ۱ دیدگاه

مراحل مراقبت پوست آقایان با کیوت اسکین

مراقبت از پوست بیشتر شبیه به بازی های دخترانه به نظر می رد. اما گول نخورید آقایان هم نیاز به مراقبت از پوستشان دارند و مراحل مراقبت پوست آقایان قواعد و مراحل به خصوص خود را دارد. اگر شما به عنوان یک آقا از ماسک ها و سرم های پوستی و … مصرف نمی کنید دلیلی

ندارد پایه و اساس پاکیزگی و مراقبت از پوستتان را به کل نادیده بگیرید.ما در این مقاله و با کمک فیس براش کیوت اسکین روتین مراقبت پوست آقایان با کیوت اسکین که بسیار راحت، سریع و کامل است را معرفی می کنیم.

برخی از مراحل مراقبت از پوست مثل پاک کردن، شستشو و آب رسانی مرد و زن ندارد و برای هر کسی واجب و لازم الاجراست. بعضی مراقبت های پوستی هم مختص آقایان است مثل دست و پنجه نرم کردن با ریش ها و موی صورت.

اگر تا بحال سر و صورت و بدنتان را با یک دوش روزانه و به یک شکل می شستید داشتن یک روتین مراقبتی مجزا برای پوست صورتتان کاری جالب به نظر برسد. به خواندن ادامه دهید تا بیشتر راهنماییتان کنیم.

بهترین قسمت روتین مراقبت پوست آقایان با کیوت اسکین روش کارکرد دستگاه می باشد که افراد با تجربه کم ک نا آشنا هم می توانند بهترین نتیجه شستشو و پاکسازی را بگیرند.

مراحل مراقبت پوست آقایان

۱٫شستشو در زمان مورد نیاز

فقط زیر دوش صورتتان را می شویید؟ اگر از این دسته هستید شستشو و پاکسازیتان درست و مرتب انجام نمی شود.
در واقع شستشوی صورت فقط زمان هایی که صورتتان خیس باشد و صابون دم دستتان است واجب نیست!

سه بار در شبانه روز باید صورتتان را بشویید. صبح ها (برای شستشوی آلودگی های طی شب از پوست)، شب ها و بعد از فعالیت و تعریق!

بله! اگر عموما ورزش می کنید و در فعالیتید عادت شستشوی صورتتان نیاز به تغییر جدی دارد.

پیشنهاد ما به شما استفاده از فیس براش کیوت اسکین مخصوص آقایان است. این دستگاه با رنگ زغالی جذاب و طراحی قابل حمل برای جاگیری در ساک ورزشی باشگاهتان یا قرار گرفتن در قفسه حمام بسیار مناسب و راحت است.

روتین مراقبت پوست آقایان با کیوت اسکین

۲٫ مرطوب کردن انواع پوست

همه افراد با هر نوع پوستی بدون استثنا باید پوستشان را مرطوب کنند. اگر خودتان را قانع کرده اید که پوست چربی دارید پس نیازی نیست آن را مرطوب کنید حتما مجددا فکر کنید…
شاید از چرب به نظر رسیدن پوستتان بترسید و نمی خواهید با استفاده از مرطوب کننده ظاهر پوستتان چرب و کثیف باشد، اما مرطوب کننده عملا همچین کاری نمی کند!
در واقع مرطوب نکردن پوست در پوست های چرب هم موجب افزایش تولید چربی در پوستتان می شود که نهایتا ظاهری چرب تر هم دارد.
به ما اعتماد کنید. استفاده از مرطوب کننده مناسب نوع پوستتان را شروع کنید. اگر پوست خیلی چربی دارید می توانید از مرطوب کننده هایی استفاده کنید که نهایتا ظاهری مات به پوستتان بدهند.

۳٫آقایان! مراقبت از پوست اطراف چشم را فراموش نکنید

حلقه تیره اطراف چشم هم برای خانم ها و هم آقایان معضل شناخته می شود. اما قطعا در قیاس مردان بیشتری با تیرگی زیر و اطراف چشم دیده اید.
و شاید دلیل آن این باشد که مردان خیلی کمی را می شناسید که از کانسیلرها و محصولات آرایشی برای پوشاندن آنها استفاده کنند.
در حین داشتن روتین بی آرایش می توانید با اضافه کردن کرم دور چشمی مناسب با مشکلتانچهره ای بشاش تر داشته باشد. اگر تیرگی دور چشم دارید از کرم دور چشم با ترکیبات کافئین استفاده کنید.

۴٫مراقبت از ریش ها:

اگر وارد سنین بزرگسالی شده اید قطعا روشی سازگار برای اصلاح و شیو صورتتان پیدا کرده اید که برایتان کار آمد باشد. ولی همیشه جا برای بهتر شدن وجود دارد. فیس براش کیوت اسکین احتمالا همان چیزی است که به آن احتیاج دارید. با شستشوی صورت و گردنتان با این دستگاه پوستتان کاملا آماده یک اصلاح عمیق می شود. آقایانی که ته ریش را به سه تیغ شدن صورت ترجیح می دهند هم بدانند که شستشو با فیس براش کیوت اسکین ظاهری مرتب، تمیز و نرم به ریش هایتان می دهد.

۵٫نسبت به SPF سخت گیر باشید

دقیقا مثل مرطوب کننده همه ی افراد، همه و همه احتیاج به مصرف روزانه ضد آفتاب دارند.
اگر روتین مراقبت پوست آقایان شامل مصرف ضد آفتاب نباشد بدانند که به پوستشان به شدت بی توجهی می کنند.
استفاده از ضد آفتاب نه تنها از پوست صورت در مقابل آفتاب سوختگی های بی دلیل و با ظاهر بد جلوگیری می کند بلکه موجب جلوگیری از پیری زودرس پوست و همچنین برخی سرطان های پوست می شود.
به همین دلیل استفاده از ضد آفتاب هایی با SPF بالای ۳۰ به طور روزمره شدیدا مورد تاکید است.
کلاه و عینک آفتابیتان را برای بیرون ماندن در یک روز آفتابی فراموش نکنید.

17 شهریور 1397 ۱ دیدگاه
اشتراک گذاری
برچسب‌ها

دیدگاه کاربران

مرا از نوشته‌های تازه با رایانامه آگاه کن.

1 دیدگاه برای مراحل مراقبت پوست آقایان با کیوت اسکین

عالییی بود عااالی