چگونگی شسشتوی پوست جوشدار
17 تیر 1397 ۰ دیدگاه

چگونگی شستشوی پوست جوشدار

مطالب مرتبط:

چگونگی شستشوی پوست جوشدار:

اگر شروع به خواندن این مقاله کردید حتماً شما هم پوستتان جوش میزند.
اول از همه مطمئن باشید که در این زمینه تنها نیستید .در واقع جوش یکی از شایع ترین نگرانی های پوستی بین نوجوانان و بزرگسالان محسوب میشود .
ولی خلاص شدن از شر این جوشها کار راحتی نیست .ممکن است سؤالتان این باشد که بهترین راه شستشو پوست جوشدار چیست؟
ادامه مقاله را مطالعه کنید تا با بهترین روشهای شستشوی صورت و محصولات شستشوی مناسب پوست جوشدار به شما معرفی شود.

قدم اول:

بهترین سری(هر براش)برای شستشوی تخصصی پوستتان را انتخاب کنید:
استفاده از براش کیوت اسکین بهترین راه برای شستشوی پوستتان است ،به خصوص زمانی که روی صورتتان جوش داشته باشید .به دلیل شستشوی بسیار پاکیزه توسط دستگاه که تمیزکنندگی ۶ برابر مؤثرتر به همراه دارد .
فیس براش کیوت اسکین قدرت فوق العاده ای در از بین بردن آرایش کثیفی و چربی هایی دارد که با بستن روزنه ها، جوش را روی پوست می آورند و پوستتان را تمیز و سرحال میکند.
پس انتخاب مناسب برای پوستهای چرب و جوشدار سری آبی برای دستگاه های اف۶۰۰ و ۶۰۱ و براش پوست چرب و جوشدار سونیک(۸۰۲۲) برای فیس براش های ویبراتوری میباشد.
این براش ها به طور تخصصی برای پوست چرب طراحی شده و به راحتی آلودگی های مزاحم را میشوید و پوستی صاف و نرم تر برایتان به ارمغان می آورد .

پس کیوت اسکین مناسب خودتان را انتخاب کنید و فراموش نکنید که میتوانید براشهای (سری) مناسب و تخصصی پوستتان را جداگانه خریداری کنید.

قدم دوم:

از آب ولرم استفاده کنید:

شستشو با آب داغ حس خیلی خوبی دارد ولی باید بدانید که استفاده از آب داغ عادت مناسبی برای شستشوی روزانه نیست .
این کار باعث از بین رفتن چربی مفید پوستتان میشود که موجب خشکی زیاد پوست میشود و در این حالت پوست آب خود را از دست میدهد و برای جبران این مشکل شروع به تولید بیش از معمول چربی میکند .چربی زائد روزنه ها و منافذ پوست را بسته و باعث شیوع جوش میشود.پس حتماً برای شستشو از آب ولرم استفاده کنید.

شستشوی پوست چرب

قدم سوم:

شستشوی با آرامش ولی کامل:

برای شستشوی معتدل و کامل و راحت ،فیس براش بهترین گزینه است.با استفاده از این دستگاه برای شستشو و پاکیزگی کامل منافذ نیازی به اعمال فشار زیاد روی پوست نیست .فیس براشتان را روشن کنید ،ان را روی صورت بکشید ادامه کار را به آن بسپارید .

قدم چهارم:
با تونر ادامه دهید:

با توجه به اینکه پوستتان چه میزان چربی دارد و وضعیت منافذ پوستتان به چه صورت است و میزان حساسیت شما ،ممکن است احتیاج به مراقبت کمکی داشته باشید تا از همه ی مشکلات رها شوید .در این صورت بعد از شستشوی پوستت فقط و فقط کار را با تونر ادامه دهید .سعی کنید تونری انتخاب کنید که حاوی الکل نباشد (الکل باعث خشکی بیش از حد میشود)

تکه ای پنبه بردارید .به تونر آغشته کنید.روی پوست بکشید تا چربی اضافی باقی مانده روی پوست ،آلودگی های منافذ یا مواد آرایشی پاک شود.

بعد از اجام این کار پاکیزگی پوست به طور ۱۰۰% کامل انجام شده است و میتوانید به عادات مراقبت پوستی خود( کرم های روزانه) بپردازید .

حتماً مراحل گفته شده برای شستشو را ۲بار در روز (صبح و شب)انجام دهید تا از شر جوشهای مزاحم خلاص شوید .

برای مشاهده انواع دستگاه های شستشوی صورت(فیس براش) کیوت اسکین اینجا کلیلک کنید.

17 تیر 1397 ۰ دیدگاه
اشتراک گذاری

دیدگاه کاربران

مرا از نوشته‌های تازه با رایانامه آگاه کن.